ZAL

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ZAL » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Разное » Де можна купити бандаж, який використовується при грижах?


Де можна купити бандаж, який використовується при грижах?

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Тяжка робота на будівництві далась мені взнаки, недавно діагностували запущену форма грижі хребта. Поки що готуємось до операції, але для того, щоб хоч якось прибрати біль і полегшити мої страждання лікар прописав носіння бандажу. В нашому місті таких немає, буду шукати через через інтернет. Порадьте будь-ласка перевірений магазин медичної техніки.

0

2

У мене була подібна проблема, на щастя лікар сам мені підібрав бандаж і показав, як ним правильно користуватися. Де він його замовляв я не знаю, лисий бандаж мені реально допоміг і після операції. Спробуйте пошукати саме через вашого лікаря, я думаю що в нього будуть зв'язки.

0

3

Я теж такий шукаю, але поки що результати не дуже. Або дуже дорогий по ціні, або китайський. А я категорично проти китайських товарів, бо ніколи не вважав і не вважаю їх якісними. Якщо ви знайдете такий, напишіть мені будь ласка, дуже потрібно.

0

4

Торчок написал(а):

Тяжка робота на будівництві далась мені взнаки, недавно діагностували запущену форма грижі хребта. Поки що готуємось до операції, але для того, щоб хоч якось прибрати біль і полегшити мої страждання лікар прописав носіння бандажу. В нашому місті таких немає, буду шукати через через інтернет. Порадьте будь-ласка перевірений магазин медичної техніки.

Хочу вам порадити інтернет-магазин, де я купував протигрижевий бандаж https://www.medtechnika.com.ua/ua/banda … yhryzhovi/ для себе. Мені теж довелося зіштовхнутися з грижею, лікувався дуже довго і зараз продовжую лікуватися. Бандаж, який за порадою лікаря я купив цьому магазині, тепер мій постійний супутник. Завдяки йому мені набагато легше переносити свою хворобу, я навіть можу виконувати нескладну фізичну роботу.
Бандаж виготовлений з якісних матеріалів, шкіра не свербить, дихає і почуває себе комфортно. Ціна теж хороша, якщо раджу вам пошукати бандаж в цьому магазині.
https://i.postimg.cc/7LwPG83n/image.jpg

0

5

Мне о таком ничего неизвестно.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » ZAL » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Разное » Де можна купити бандаж, який використовується при грижах?