ZAL

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ZAL » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Разное » Підробіток для літніх людей


Підробіток для літніх людей

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Майбутня пенсія мене трохи лякає і я хочу до неї підготуватися морально та матеріально, ділитесь досвідом.

0

2

На сьогоднішній день більшість пенсіонерів не збираються припиняти працювати після виходу на пенсію. У наявності багато чинників. По-перше, збільшується тривалість життя і люди стали більше думати про себе. По-друге, з'явилося багато вакансій, які займають не так багато часу і дозволяють працювати віддалено. Напевно, все ж таки у більшості основний фактор - матеріальний. І якщо у Вас виникли проблеми з пошуком роботи, тоді вивчіть цю статтю https://monitoring.kr.ua/varianty-zarab … nsionerov/  , там багато корисних рекомендацій, які Вам знадобляться.

0

3

На пенсії також можна зайнятися прибутковим хобі. Наприклад, вишивати за допомогою професійного обладнання Ricoma https://ricoma.ua/produktsiia/vyshyvalni-mashiny/... За ії допомогою можна прикрасити готовий одяг, або аксесуари чи взуття

0

4

Так може прийшов час щось змінити? Наче ж є певні варіанти, вірно?

0

5

Через складні часи компанія Галактика https://ain.ua/2022/12/28/nas-ne-zupyny … ogodennya/ частково перейшла на дистанційний формат навчання, але й очний також залишився. Як на мене, то це хороша новина, адже ви можете обрати зручний спосіб для себе. І навіть працюючи за кордоном, залишатись частиною України, допомагати державі, при цьому заробляти кошти та бути в компанії таких однодумців як ви.

0

6

Как раз то что мне нужно.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»Вы здесь » ZAL » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Разное » Підробіток для літніх людей