ZAL

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ZAL » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Телефония и компы » Який планшет вибрати?


Який планшет вибрати?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброго вечора. Хочу купити синові планшет на свята як подарунок. Ось переглядаю які є та не можу визначитися. Підкажіть, який брати і хороший перевірений магазин. Переважно за середньою ціною щоб був.

0

2

Розумію вас, є дуже багато різних магазинів і хочеться вибрати найкращий варіант. Особливо знаючи, як діти поводяться з технікою. Нещодавно теж шукав нормальний планшет, ціни є різні зовсім, бренди теж. Визначте який саме вам потрібний, зробити це можна за відгуками.

0

3

З таким величезним вибором в інтернеті важко визначитися. Який саме взяли ви і де, теж розгляну цей варіант. Якщо у вас якісний попався, значить і ми такий візьмемо. Головне, щоб вартість було не сильно завищена.

Отредактировано Ramona (2022-12-25 19:33:46)

0

4

Ну ось я свій замовляв в інтернеті на сайті магазину Ельдорадо. У них дуже великий вибір гаджетів, у тому числі планшетів. https://eldorado.ua/uk/tablet-pc/c1039006/ . Ціни на них зовсім різні, потрібно вибирати за вашим бюджетом та характеристиками. Якщо планшет для дитини, можна не сильно замовляти потужний, тоді і ціна буде нижчою. Собі я замовив LENOVO Tab M8, він близько 8 тис потягнув. Характеристики влаштували ціна. Працює чудово, дуже задоволений.
https://i.eldorado.ua///goods_images/1757015/92686bab9b4bc26e75db223c74e25c47.jpg

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»Вы здесь » ZAL » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Телефония и компы » Який планшет вибрати?