ZAL

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ZAL » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Разное » Організація свята


Організація свята

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Плануємо організувати свято, треба знайти ведучих, музикантів, де це зробити?

0

2

Ось перевірений каталог  артистів та підрядників в Україні https://art-zona.com/ можете зайти та знайти для себе варіант в декілька кліків, відштовхуючись від того, що вам потрібно. Тут зібрані кращі артисти, ведучі, музиканти, ресторани та багато іншого, вам залишається тільки обрати для себе, а зробити це дуже просто, бо є фото, відгуки, ціни.

0

3

Могу поделиться контактами отличного ресторана на Подоле  Fiji Lounge https://fiji-loungebar.com.ua/ . Мы там с мужем годовщину нашей свадьбы отмечали. Вообще заведение очень классное. Там не стыдно любой праздник провести. Тем более, что сотрудники всегда идут на встречу и готовы воплотить любое желание клиента в жизнь.

0

4

Я с удовольствием хочу подсказать отличное заведение в Киеве , где можно прекрасно отдохнуть и вкусно покушать. Мы с коллегами очень частые гости кафе "Принада"  https://prynada.com.ua/banquets/corporate-party/ и даже корпоративы Киев в кафе празднуем. Мне у них все нравится и кухня, и обслуживание, а главное приятная атмосфера, и туда хочется приходить снова и снова.

0

5

Якщо вам потрібна професійна організація день народження у Києві , то одразу потрібно звернутись до компанії «А-ну-Ка». Там найкращі аніматорі, можуть будь-який день перетворити на веселе незабутнє свято. Вони майстри своєї справи. Я їм у всьому завжди довіряю, моя донька дуже радію, коли я їх кличу на свято. Мені теж подобається як вони ставлять до роботи і до дітей. Ціни помірні, про це не варто турбуватись.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»Вы здесь » ZAL » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Разное » Організація свята